Vianočný volejbalový turnaj 2018

Vianoce bez volejbalového turnaja? Tak to radšej nie!

29. decembra v telocvični saleziánskeho stediska v Michalovciach konal tradičný vianočný volejbalový turnaj. Tento rok si prišlo zmerať sily a vypotiť ten nejaký koláčik 7 tímov, medzi nimi aj hostia a kamaráti z neďalekého Humenného. Po spoločnej rannej sv. omši sme sa presunuli do telocvične, kde sme zbytočne dlho nečakali a hneď sme sa vrhli do hry. O postup do vyššej časti turnaja sa bojovalo v dvoch základných skupinách. O bronz si napokon zahrali tímy Uragán a Ovce z východu, kedy Ovce po napínavom 3. sete zvíťazili 15:14. Finále patrilo tímom Mikasa a Humenčane. Hostia trochu potrápili domácich, no napokon sa o všetkom rozhodlo opäť v 3. sete a víťazstvo ostalo doma. Medzi zápasmi bol čas aj na chutný obedík, koláčik či pingpong alebo „kalčeto“.

Všetkým srdečne ďakujeme za účasť. Tak o rok!